CAMP MANDARINO

Camp Mandarino je malý rodinný camp a nachází se na ostrově Dugi Otok v severní Dalmácii.

U NÁS BUDETE JAKO DOMA

Svou velikostí je kemp klasifikován jako malý kemp. Nabízíme Vám cca 100 krásných pozemků, které jsou rozděleny do 5 cenových/barevných kategorií.

Všechny pozemky mají přípojku elektřiny 16A, většina pozemků má přípojku pitné vody a odpadu. Je jen na vás, zda chcete přijet s karavanem, přívěsem nebo stanem. Náš personál vám pomůže vybrat to nejlepší místo pro vaši nádherný dovolenou.

NAJDETE U NÁS

washing icon

PRAČKA

agsdix scs washing machine icon

SUŠIKA

local laundry service icon

MYČKA

kitchen icon

LEDNIČKA

room service icon

GRILOVÁNÍ

wc icon

TOALETA

shower icon

KOUPELNA

shower icon

RODINNÁ

wheelchair icon

INVALID. KOUPELNA

dog icon

DOMÁCÍ MAZLÍČCI

directions walk icon

CHŮZE

charging station icon

NABIJECI STANICE

battery charging full icon

EL. PŘÍPOJKA 16A

Camp Mandarino - igraliste

BUĎTE JAKO DOMA

Abyste se u nás cítili příjemně, jsou vám k dispozici profesionální pračky, sušičky a myčky Miele. Nabízíme také chladničky a mrazničky. A pokud si neumíte představit letní večery bez grilování, rádi vám náš gril zapůjčíme nebo si samozřejmě mžete pivést.

Koupelny a toalety jsou čisté a nové s bezbariérovým přístupem. V kempu jsou 2 sociální jednotky, v každé z nich jsou i rodinné koupelny včetně přebalovacích pultů. Pokud jste na návštěvě s domácím mazlíčkem, připravili jsme speciální sprchy právě pro ně.

Můžete si zapůjčit hůlky a doporučit trasy pro nordic walking. A pokud opravdu chcete poznávat krásy ostrovního podmoří, rádi vám pomůžeme zorganizovat školu potápění v nedalekém městě Božava.

NAJDETE U NÁS

shopping basket icon

MINI OBCHOD

apple alt icon

OVOCE

seedling icon

ZELENINA

bread icon

CHLÉB

fish icon

RYBY A MASO

utensils icon

RESTAURACE

bicycle icon

KOLA

motorcycle icon

E KOLA

ship icon

MOTOROVÝ ČLUN

directions car icon

EL. AUTO

rowing icon

KAJAK

table tennis icon

STOLNÍ TENIS

toys icon

HŘIŠTĚ

map signs icon

AKTIVITY

Camp Mandarino - Restoran

UŽÍVEJTE SI DOVOLENOU NA MAXIMUM

V kempu je minimarket, kde si můžete koupit zeleninu a ovoce od místních farmářů, trvanlivé a mléčné výrobky, čerstvé pečivo a maso. Skvělé jídlo si můžete vychutnat v malé restauraci s barem přímo na pláži.

Půjčíme vám kola, elektrokola, motorový člun, elektromobil a samozřejmě kajaky a paddleboardy. V kempu jsou také 2 dětská hřiště, stolní tenis a ruská kuželna. Doporučujeme vám také pomoci s výběrem výletu na krásný Dugi otok.

NAJDETE U NÁS

users icon

RODINA

umbrella beach icon

PLÁŽ

swimmer icon

ČISTÉ MOŘE

Camp Mandarino - Sport

KŘIŠŤÁLOVÉ ČISTÉ MOŘE

Díky vlastní pláži si dovolenou užije celá rodina.

V kempu můžete využít naše krásné pláže, které jsou vhodné i pro nejmenší hosty. Nabízíme oblázkové pláže s krásným křišťálově čistým mořem.

NAJDETE U NÁS

sun icon

SUNCE

swimmer icon

MOŘE

tree icon

BOROVICE

Camp Mandarino - Dugi otok Telašćica - Kornati

DUGI OTOK

Chorvatsko, jak jste ho ještě neznali. Pokud jste se rozhodli strávit dovolenou v našem rodinném kempu na Dugi otok, nemohli jste si vybrat lépe!

Dovolenou strávíte na malebném místě na jednom ze sedmi největších chorvatských ostrovů. Může se pochlubit krásnou přírodou, průzračným tyrkysově modrým mořem a spoustou míst, která stojí za to vidět.

Ostrov sice nepatří k těm živějším mořským destinacím, ale klid a krásná příroda vám to rozhodně vynahradí.

Camp Mandarino - Doslovno dugi odmor

DOSLOVA DLOUHÁ DOVOLENÁ

Dugi Otok je chorvatský ostrov v severní Dalmácii.

Jak název napovídá, Dugi otok je podlouhlého tvaru, 45 km dlouhý a 113 km2 na ploše. Díky tomu se řadí mezi 7 největších chorvatských ostrovů.

Na ostrově najdete strmé útesy a klidné zátoky a krásné pláže. Část ostrova je chráněna i proto, že se jedná o národní park.

A CO NÁS?

Kemp Mandarino se nachází na Dugi otok mezi osadami Soline a Verunič.

Ostrov je výborně dostupný trajektem ze Zadaru (Zadar-Brbinj a zpět), který jezdí 3-4x denně. Trajekt vyplouvá z přístavu Gaženica. Cesta trajektem trvá pouze 1 hodinu a 30 minut. Prosím, nechytejte poslední trajekt ve 20:30. Vstup do kempu nebude možný. Přespat je možné na parkovišti před kempem.

Trajekt vyplouvá ze Zadaru z přístavu Gaženica (ne z poloostrova z centra Zadaru).

Harmonogram odjezdů: Jadrolinija.hr .

Nejpozdější přihlášení do kempu ( CHECK-IN ) je možné do 20:00 z důvodu nočního klidu v kempu. Prosím, nechytejte poslední trajekt ve 20:30. Vstup do kempu nebude možný.

agsdix-smt1-directions-boat

RECENZE HOSTŮ:

 • Krásný camp, moc se mi to líbilo, rád se sem budu vracet 🙂

  Štěpán Tawab

 • Krásné moře, kemp supr, strava perfektní

  Tomáš Smetana

 • Nice place to stay, polite people, generally good feeling at Camp Mandarino.

  Darko Pečanac

 • I've really enjoyed my stay here.. also im to lazy to explain so read further

  Sanny Man

 • Super dovolená,perfektně nachystané na kravanig,dobrý přístup k vodě.Mužu jen doporučit.

  Ondřej Kropáček

 • Best camp ever! So cute & warm, amazing people, beautiful and clean, romantic evenings, nice attitude from staff, I will come again as soon as I can :).. it really is “safe haven”

  Luka Gorjan, Croatia

 • Food in restaurant is so delicious, and the service is also good. Beautiful blue caribbean sea, far away from stressful cities and civilization,.. relaxing as much as can be! :* Love it

  Lamorado D

 • Chef/cook was excellent!! I enjoyed eating every meal-from morning egg specialities to wonderful and romantic dinner with candles. Beautiful beach in the camp and nearby-great location. Amazing view from every parcel. Very clean. Great people! I felt like at home. Thank you! You really made my vacation on Dugi otok unforgettable.

  Mateja N

 • The kids enjoyed swimming in the crystal clear and calm bay, we had our coffee at our tent pitch, keeping an eye on them. It wasn’t the cheapest camping holiday ever, but it’s worth every single penny.

  Alexandra Hain

 • Plus, it absolutely deserves its four stars. It’s not only a beautiful place, extremely friendly staff, superb food and great beach/bay area, but everything has a very high quality, too – from the washing machines to the sanitary installations to the rental equipment and the parcels.

  I have never seen camping site toilets and showers that clean – the friendly cleaning lady was there in the morning, at noon and in the evening, keeping everything nice and clean.

  Dominika So

premade-image-18

Subscribe To Our Newsletter

Join our newsletter to receive news and information about Camp Mandarino.

You have Successfully Subscribed!