HISTORIE OSTROVA DUGI OTOK

Dugi Otok je chorvatský ostrov v severní Dalmácii.

Jak název napovídá, Dugi otok je podlouhlého tvaru, 45 km dlouhý a 113 km2 na ploše. Díky tomu se řadí mezi 7 největších chorvatských ostrovů.

Dugi otok má velmi bohatou minulost. Svědčí o tom zbytky staveb, na které narazíte téměř po celém ostrově.

Ostrov poprvé zmínil byzantský císař Konstantin VII. Porfyrogenet v 10. století. století, i když bylo osídleno mnohem dříve. Během výkopu v roce 2011. roku byly nalezeny zbytky lidských kostí staré téměř 11 tisíc let. Současný název ostrova se používá od 15. století. století.

DUGI OTOK

Pokud jste se rozhodli strávit dovolenou v našem rodinném kempu na Dugi otok, nemohli jste se rozhodnout lépe!

Pokud jste se rozhodli strávit dovolenou v našem rodinném kempu na Dugi otok, nemohli jste se rozhodnout lépe! Dovolenou strávíte na malebném místě na jednom ze sedmi největších chorvatských ostrovů, který se může pyšnit nádhernou přírodou, průzračným tyrkysově modrým mořem, kde se můžete koupat i potápět, a který je plný míst, která stojí za to vidět. Jelikož ostrov nepatří mezi rušné přímořské destinace, na oplátku si užijete klid a krásnou přírodu.

DOSLOVNO DUG ODMOR

Dugi Otok je chorvatský ostrov v severní Dalmácii. Jak název napovídá, Dugi otok je podlouhlého tvaru, 45 km dlouhý a 113 km2 na ploše. Díky tomu se řadí mezi 7 největších chorvatských ostrovů. Na ostrově najdete strmé útesy a klidné zátoky a krásné pláže. Část ostrova je chráněna i proto, že se jedná o národní park.

RECENZE HOSTŮ:

 • Ein wunderschöner, sauberer und ruhiger Campingplatz. Der schönste den ich bisher in Dalmatien erleben durfte. Toller Strand, gutes Essen alle sehr freundlich von der Rezeption bis zum Restaurant. Es gibt nichts zum aussetzen. 100 Punkte. Vielen Dank, dass wir hier sein durften. Nächstes Jahr kommen wir wieder❤️

  Paar Intihar

 • Krásný camp, moc se mi to líbilo, rád se sem budu vracet 🙂

  Štěpán Tawab

 • Krásné moře, kemp supr, strava perfektní

  Tomáš Smetana

 • Nice place to stay, polite people, generally good feeling at Camp Mandarino.

 • I've really enjoyed my stay here.. also im to lazy to explain so read further

  Sanny Man

 • Super dovolená,perfektně nachystané na kravanig,dobrý přístup k vodě.Mužu jen doporučit.

  Ondřej Kropáček

 • Best camp ever! So cute & warm, amazing people, beautiful and clean, romantic evenings, nice attitude from staff, I will come again as soon as I can :).. it really is “safe haven”

  Luka Gorjan, Croatia

 • Food in restaurant is so delicious, and the service is also good. Beautiful blue caribbean sea, far away from stressful cities and civilization,.. relaxing as much as can be! :* Love it

  Lamorado D

 • Chef/cook was excellent!! I enjoyed eating every meal-from morning egg specialities to wonderful and romantic dinner with candles. Beautiful beach in the camp and nearby-great location. Amazing view from every parcel. Very clean. Great people! I felt like at home. Thank you! You really made my vacation on Dugi otok unforgettable.

  Mateja N

 • The kids enjoyed swimming in the crystal clear and calm bay, we had our coffee at our tent pitch, keeping an eye on them. It wasn’t the cheapest camping holiday ever, but it’s worth every single penny.

  Alexandra Hain

premade-image-18

Subscribe To Our Newsletter

Join our newsletter to receive news and information about Camp Mandarino.

You have Successfully Subscribed!